Саджанці плетистої троянди Симпати (Rose Sumpathie)

| Назва лат. | Sympathie |
| Назва | Троняда Симпати |
| Оригінатор | Kordes, Німеччина, 1964 |
| В/Ш куща | 200-300 / 150 см |
| Забарвлення квітки | темно-червона |
| Розмір квітки | 9-10 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Пятая зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Пакування | Прикрита коренева система (тубус) |
Сімпаті - це плетиста троянда німецької селекції, що має потужні, сильно-рослі кущі, які заввишки досягають до 3 м і завширшки до 1.5 м. Цвітіння рясне, безперервне, протягом усього сезону, аж до морозів. Квіти махрові, з відігнутими пелюстками, великі, до 10 см у діаметрі, яскраво-червоного забарвлення, зібрані в кисті по 4-5 штук. Троянда Сімпаті має приємний, ніжний аромат. Це повторно квітуча троянда, одна з найкращих червоних плетистих троянд, яка має середню морозостійкість і стійкість до захворювань троянд. Використовується для прикраси парканів, альтанок і стін будинків.
Симпаті краще росте і цвіте на сонячних, добре провітрюваних місцях, але захищених від сильних поривів холодного вітру і протягів. Троянда хоч і невибаглива до ґрунту, проте краще вибирати для посадки слабокислі, добре дреновані, свіжі, поживні ґрунти.
Для догляду за трояндою рекомендується рясно поливати рослину під час активного процесу вегетації, прополювати бур'яни та підживлювати добривами. Троянду Сімпаті періодично підрізають (до і після цвітіння). За допомогою різних підпірок, шпалер, можна створити справжні фігурні шедеври. Якщо ви хочете прикрасити паркан або стіну свого будинку ефектними червоними квітами, то купити саджанці троянди Сімпаті буде відмінним рішенням для вас.
Саджанці плетистої троянди Симпати (Rose Sumpathie) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Кустик.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
01
Товари для всіх
У нас представлені товари для дачників, городників і садівників, любителів і професіоналів.
02
Значний асортимент
Більше 2000 найменувань продукції безлічі видів і з різними характеристиками.
03
Гарантія якості
Ми ретельно підбираємо асортимент, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
04
Оновлення каталогу продукції
Уважно стежимо за новинками в сфері ландшафту і садівництва, та враховуємо всі ваші побажання.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має багаторічний досвід роботи в своїй сфері діяльності.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Замовляйте продукцію нашої компанії за дійсно доступною ціною! При необхідності менеджер відповість на будь-які ваші питання. Ми гарантуємо оперативні терміни доставки в будь-яке місто України.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
- Ціна: 130 ₴





