Кошик
1212 відгуків

Саджанці хурми

Існує сотні сортів хурми, які підходять для різних кліматичних зон і відрізняються самими плодами. Ми реалізуємо саджанці морозостійкої хурми з власних розплідників. Продаж у роздріб для приватних садів, так і оптом для сільськогосподарських ділянок, а також для магазинів роздрібної торгівлі. Пересилання поштою по всій Україні.

 

Характеристики саджанців морозостійкої хурми

  • Саджанці хурми вибираються в залежності від кліматичної зони, є морозостійкі сорти.

  • Для хорошій приживлюваності і дозріванню деревини використовують калійні і фосфорні добрива.

  • В первые годы после высадки саженцев требуется регулярный полив, потом дерево стойко переносит засуху, но поливать все же время от времени нужно.

  • Саженцы морозостойкой хурмы могут выдерживать температуру до -30 градусов.

  • Плодоношение начинается с 3-го года после высадки, активное плодоношение — через 5 лет.

  • Тип плода, его вкусовые качества и его транспортабельность зависит от выбранного сорта.

 

Особенности посадки саженцев хурмы

Саженцы морозостойкой хурмы любят супесчаные и суглинистые почвы. Место выбирается закрытое, дерево не любит зимние ветра. При этом важно выбирать хорошо освещенное пространство, при затенении плоды не вызревают и опадают. Перед посадкой корневую систему замачивают на несколько часов. При посадке саженцев хурмы обязательно устанавливается опорный столб. После осенней посадки ствол саженцев хурмы окучивается, сверху устанавливается короб и засыпается землей или утепляющим материалом.

Ми вирощуємо саджанці на власних розсадниках. У штаті працює досвідчений агроном, якому можна задати питання з висадки та догляду за хурмою. Консультація проводиться в телефонному режимі або при особистому відвідуванні розплідника Kustik.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner