Кошик
1212 відгуків

Саджанці айви

У розділі представлені саджанці айви грушоподібної і яблуковидною, сортів раннього терміну плодоношення і середнього. Саджанці постачаються з розсадників, де їх вирощують за всіма вимогами, тому рослина гарантовано міцне і здорове. Саджанці великоплідної айви оберігаються від шкідників, мають гарну здорову кореневу систему.

Реалізуємо саджанці плодових дерев оптом і в роздріб, виконуємо професійну упаковку, надсилаємо поштою по всій Україні. Саджанці можуть висаджуватися в зволожений відкритий грунт відразу після отримання. Гарантуємо відмінну приживлюваність.

 

Особливості саджанців крупноплідної айви

 • Плоди айви по корисності випереджають грушу і яблуко, містять дуже багато мінералів і вітамінів.

 • Саджанці великоплідної айви стійкі до заморозків і високих температур, але потребують поливу.

 • Айва відрізняється скороплідністю та дуже високою врожайністю, плодоносить щорічно.

 • Саджанці айви можна підгодовувати, відразу після посадки вимагає частий і рясний полив.

 

Як вирощувати саджанці айви

Саджанці айви поставляються з грудкою землі, тому їх коренева система захищена. Надійна упаковка, яка перешкоджає травмування під час транспортування. Любить добре розпушену важку грунт. Якщо ви саджає дерево на легку супіщаних грунт, плодоношення почнеться раніше, але буде менш рясним. Краще всього висаджувати саджанці великоплідної айви на не затемнених іншими деревами ділянках. Сама посадка нічим не відрізняється від посадки яблуні.

Придбати саджанці можна в малій кількості — кілька кущиків на пробу, або ж оптом для масової посадки. З усіх питань звертайтеся до менеджерів нашої компанії по телефону на сайті.

Плодове дерево айва широко застосовується для посадки в садах і на присадибних ділянках. За своїм хімічним складом плоди займають лідируюче місце, випереджаючи навіть груші та яблука. Вони корисні для дітей, виводять токсини і радіоактивні речовини, збагачують тіло корисними мінералами та незамінними вітамінами. Саджанці айви купити дуже просто. Вони доставляються з розплідника, де виростають з дотриманням всіх правил і технології. Кожне дерево оберігається від шкідників і має здорову кореневу систему, тому ідеально для посадки прямо у зволожений ґрунт.

 

Які сорти краще купити

Існує кілька сортів даної культури, купити які можна з доставкою по Україні:

 • японська;
 • звичайна;
 • тепловская;
 • нікітська;
 • північна;
 • відмінниця;
 • студентка;
 • мускатна.

Кожен плід рослини – джерело мінералів, антиоксидантів, пектинів і вітамінів. Саджанці доставляються в особливій упаковці, і при транспортуванні вони не пошкоджуються. Їх коренева система захищена зволоженим грудкою землі. Вони стійкі до заморозків і підвищеній температурі. Головне – вчасно поливати в міру висихання грунту.

Рослина відрізняється скороплідністю та високою урожайністю. Навіть невелике молоденьке деревце починає плодоносити і давати корисні плоди з кислуватим смаком, які можуть мати різне забарвлення, але звична всім айва має жовтувато-оранжевий колір і злегка терпка на смак.

 

Переваги саджанців айви в порівнянні з іншим посадковим матеріалом

Це вологолюбна і світлолюбна фруктове дерево, яке швидко приживається в будь-якому грунті і плодоносить щорічно. Вона відмінно переносить посуху і навіть повінь. Коріння рослини неглибоко йдуть у грунт, тому нормально переносить всі прояви негоди.

Краще всього висаджувати саджанці айви на пологих схилах або рівних ділянках, не затемнених іншими деревами. Слід також підбирати сорт, аби вона прижилася в певному кліматі. Як і персики з абрикосами, вона відмінно росте на південній стороні.

Врожайність плодового дерева вище, якщо воно росте на зволоженою і добре розпушеного важкої ґрунті. Плодоношення починається раніше, але буде менш рясне, якщо айву висадити в легку супіщану землю. Посадковий матеріал в цілості й схоронності доставляється в будь-якій кількості у всі регіони країни. Можна замовити як кілька кущиків на пробу, так і велику кількість порослі для масової засадження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner