Кошик
1212 відгуків

Саджанці аличі

Російська зливу або алича – невибаглива плодова культура, яку отримали шляхом схрещування китайської сливи і звичайної. Сьогодні саджанці аличі вельми популярні серед садівників-любителів, а також у тих садових господарствах, де вирощують фрукти на продаж. Плоди великі з ніжною м'якоттю кисло-солодкого смаку. Підходять вони не тільки для консервування, але і в якості свіжих фруктів, заповнюють нестачу вітамінів і мінералів в організмі.

Які можна замовити сорту

Купити саджанці аличі в Україні можна різних сортів з доставкою в будь-яке місто:

  • Царська;
  • Мара;
  • Рясна;
  • Оцарк прем'єр;
  • Російська зорька;
  • Липнева роза;
  • Золото скіфів.

Саджанці доставляються з кращого розплідника, де за розсадою ретельно доглядають і оберігають від шкідників, ростять з дотриманням всіх агротехнічних умов. Здорова коренева система і щільний стовбур не пошкоджуються при особливій транспортуванні в контейнері з зволоженим грунтом. Саджанці аличі великоплідної повністю готові до посадки і швидко приживаються.

Чому саджанці аличі – кращий вибір

Кожен сорт має свої особливості, але в цілому дерева досить невибагливі, морозостійкі. Навіть влітку їх можна не поливати. Деякі різновиди плодоносять вже в перший рік після посадки. Вони стійкі до хвороб і досить зимостійкі.

По термінах дозрівання вона плодоносить в основному в липні, але деякі ранні сорти починають давати врожай вже навесні. Познеспелые різновиди приносять багато плодів у кінці серпня. Дерево потребує запилення, тому краще висаджувати кілька саджанців недалеко один від одного. Хоча в певних кліматичних умовах вона здатна плодоносити і без додаткового запилення.

Власники приватних земельних ділянок і дачники люблять висаджувати невибаглива рослина, дає смачні, соковиті і корисні плоди кожен рік. Підходить посадковий матеріал для будь-кліматичної зони. Завдяки поєднанню відмінного смаку і високих характеристик зростання аличу сьогодні можна зустріти в будь-якому саду і на присадибних ділянках. Зробити замовлення розсади можна в будь-який час. Її доставлять зі здоровою кореневою системою і неушкодженими стовбурами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner