Кошик
1212 відгуків

Паркові троянди

Паркова троянда являє собою кущ із потужними стеблами, квіти зазвичай великі та пишні. Належить до декоративних чагарників, активно використовуються в ландшафтному дизайні. Висаджуватися можуть по одній або групі, наприклад, для формування живих бордюрів або різних колірних композицій. Квітки можуть бути прості або густомахрові, все залежить від обраного сорту саджанців паркових троянд. Після цвітіння утворюються плоди — не тільки гарні, але й смачні.

Ми пропонуємо саджанці паркових троянд, як-от «Блю Вандер», «Вестерленд», «Артеміс», «100 Ідей Сада» й інші. Ми маємо власний вихованець, де й вирощуємо саджанці кущових троянд. Гарантуємо приживленість. Вирушаємо поштою всією Україною.

 

Особливості паркових троянд

  • Рослина морозостійка, немає потреби вкривати на зиму.

  • Невибагливі до типу ґрунтів, але за додаткового добрива цвітуть пишніше.

  • Рясне цвітіння триває 4 тижні, паркові троянди зацвітають раніше за інші сорти.

  • Піддаються формуванню різних скульптур (за допомогою каркасів і обрізки).

 

Висаджування саджанців паркових троянд

Найкращим місцем для висаджування буде сонячне та добре провітрюване місце. Але паркові троянди можуть рости й у тіні. Найкращі ґрунти — вигнутисті, пухкі та поживні. Якщо ґрунт важкий, то в яму для саджанців паркових троянд додають пісок, перегній або гарний компост. Найкращий час посадки — середина травня, а також із середини серпня до середини вересня.

Ми пропонуємо саджанці троянд недорого. Завдяки власному розведенню, ми також гарантуємо високу якість і приживлюваність саджанців. У штаті працює досвідчений агроном, якому ви можете задати будь-які питання щодо вибору сорту, висаджування та догляду. Всі питання можна задати телефоном або сайті Кустик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner