Саджанці плетистої троянди Полька (Polka)

| Назва лат. | Polka |
| Назва | Роза Полька |
| Оригінатор | Meilland, Франція, 1992 |
| В/Ш куща | 250-300/200 см |
| Забарвлення квітки | абрикосова |
| Розмір квітки | 10-12 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | бокалоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: П'ята зона |
| Вік саджанця | однолітній |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система |
Роза Полька – дуже красива і незвичайна троянда, яку можна вирощувати як невисокий клаймбер або як великий, дугоподібний шраб. Polka має квіти ностальгічної форми. Квітки насиченого абрикосового кольору, по краях вигоряють до вершкового, з темнішою підкладкою пелюсток. Все це створює гру тіней та відтінків у квітці. Пелюстки мають хвилястий край, нагадують креп-папір. З'являються по одному або в невеликих кистях – рідко – понад 3 шт. у пензлі, і дуже гарні для квіткових аранжувань. Троянда цвіте серією хвиль (у холодному кліматі двічі, у спекотному три), з одиночними квітками між хвилями. Цвіте дуже рясно. Аромат легкий.
Гіллястий кущ досягає 2,5-3 м у висоту, листя рясна, блискуча.
Ідеальна для стовпів, стін та огорож, де потрібна невисока плетиста троянда.
Саджанці плетистої троянди Полька (Polka) Ви можете замовити на сайті інтернет-магазину Кустик.
Ми забезпечимо надійну упаковку та доставимо їх Новою Поштою до будь-якого міста України.
Упаковка саджанця:
Коріння саджанців обробляють у розчині, так званій «болтушці» (глиняна + екофлок).
Що сприяє збереженню вологи кореневої системи рослин при транспортуванні до 7 днів і більше.
Далі коріння саджанців упаковують у пакет і щільно палетується.
Упаковка герметична та надійна.
У такій упаковці створюється необхідна вологість внаслідок чого при отриманні посилки досягається 100% приживаність.
Зате всі саджанці поміщаються в коробку, де їх щільно присипають тирсою, яка виключає будь-які пошкодження при транспортуванні.
Переваги купівлі саджанців у нас:
- Тільки найкращі сорти
- Маркування кожного сорту - 100% відповідність сортів
- Бережна та цілісна упаковка
- Перевірені часом сорти
- Приживання в будь-якому регіоні України
- Доставка Новою поштою 1-3 дні
- Надсилання без передоплати (оплата при отриманні)
Ключові особливості наших товарів
01
Товари для всіх
У нас представлені товари для дачників, городників і садівників, любителів і професіоналів.
02
Значний асортимент
Більше 2000 найменувань продукції безлічі видів і з різними характеристиками.
03
Гарантія якості
Ми ретельно підбираємо асортимент, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
04
Оновлення каталогу продукції
Уважно стежимо за новинками в сфері ландшафту і садівництва, та враховуємо всі ваші побажання.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має багаторічний досвід роботи в своїй сфері діяльності.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Замовляйте продукцію нашої компанії за дійсно доступною ціною! При необхідності менеджер відповість на будь-які ваші питання. Ми гарантуємо оперативні терміни доставки в будь-яке місто України.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
- Ціна: 130 ₴



