Кошик
948 відгуків

Правила висадки троянд.

Правила висадки троянд.

Статистика підтверджує, що кущі троянд із непоглибленими щепленням гинуть набагато частіше.
При поливі відбувається розмивання ґрунту, що призводить до оголення кореневої системи.

В результаті вона стає схильною до впливу погодних умов, гірше протистоїть шкідникам і захворюванням. Троянди з погано заглибленим щепленням частіше випускають поросль і відрізняються кореневій, що повільно розвивається. Такі екземпляри відрізняються уповільненим розвитком, часто хворіють і характеризуються високим ризиком перероджуватися.

При заглибленні щеплення над кореневою створюється своєрідна шапка із землі, яка виступає природним захистом. Така рослина краще переживає зимовий період, витримує нижчі температури та краще відновлюється при настанні теплих температур.

Така рекомендація стосується всіх сортів кущових троянд, тому такий вибір виключить ризик помилок і дозволить отримати пишну рослину.

Інші статті
  • Як і коли садити саджанці хурми
    Як і коли садити саджанці хурми
    Важлива умова для посадки хурми – вибір хорошого саджанця. Молодняк краще замовити в перевіреному розпліднику або інтернет-магазині, де дають гарантію на якість рослин, їх приживлюваність. Ідеальним варіантом вважається саджанець, вік якого становить 1 або 2 роки. Купувати культуру бажано безпосередньо перед посадкою, щоб вона довго не зберігалася.
  • Як і коли садити саджанці персика
    Як і коли садити саджанці персика
    Виростити дерево молодого персика у власному саду – мрія кожного садівника. Щоб гарантовано отримати хороший результат і достаток плодів у майбутньому, необхідно знати, як і коли правильно садити саджанці персика.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner