Кошик
1212 відгуків

Саджанці ремонтантних сортів малини

Малина — одна з найбільш популярних ягід в садівництві. Смачна, корисна, добре заморожується, чудово закочується в банки. Стебла і листя малини також використовуються (як чаїв). Саджанці малини невибагливі, досить прості у догляді (весняна і осіння обрізка, і все). У розділі представлені саджанці малини ремонтантних сортів. Головна особливість — повторне або постійне плодоношення. KUSTIK пропонує розсаду з власних розплідників. Реалізація оптом і в роздріб, відправка поштою по всій країні.

 

Особливості саджанців малини ремонтантних сортів

  • Плодоношення починається з середини літа і триває до самих заморозків.

  • Плоди саджанців малини ремонтантних сортів осіннього врожаю крупніше річного.

  • Щоб отримати два якісних врожаю, потрібно гарне харчування і полив рослини.

  • Саджанці ремонтантної малини можуть бути як ранніх, так і пізніх сортів.

  • Щоб ремонтантні сорти давали хороший урожай, потрібно регулярно обрізати пагони, які відплодоносили.

 

Як вирощувати саджанці ремонтантної малини

Найкраще саджанці ремонтантної малини відчувають себе на добре освітлених ділянках, їм підходять суглинкові ґрунти, супесчаники. Малинник повинен бути захищений від вітрів, грунт помірно волога без застою води. Висадку саджанців малини можна виконувати навесні (від моменту відтавання грунту і до травня) і восени (крайній термін — за 2-3 тижні до настання заморозків).

Саджанці ремонтантної малини поставляються з відкритою кореневою системою. Перед посадкою обріжте підсохлі коріння, залиште рослина на кілька годин у воді з додаванням укоренителей, після чого можна виконувати посадку. Укорінювач допомагає рослині швидше прийти себе після пересадки і вкоренитися.

Наші консультанти детальніше розкажуть за наявними сортами малини, дадуть рекомендації по вирощуванню і догляду. Звертайтеся.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner